Banery

Banery Bydgoszcz

Banery to jedna z najpopularniejszych i najbardziej korzystnych cenowo opcji wielkoformatowej reklamy zewnętrznej. To skuteczne nośniki reklamy odporne na warunki atmosferyczne takie jak deszcz, śnieg i wiatr. Ze względu na duży format i wytrzymałość idealnie sprawdzają się jako reklama outdoorowa.

Oferujemy dwa rodzaje wydruku banerów – Eko i PremiumBanery Eko drukowane ekosolwentem są korzystną cenowo opcją szczególnie przy banerach wyborczych i innych banerach, które wiesza się na krótki okres czasu. Banery Premium dzięki druku twardym solwentem są bardziej wytrzymałe niż banery Eko – to dobre rozwiązanie dla banerów reklamowych, które mają służyć przez dłuższy czas.

W naszej ofercie znajdują się także banery typu mesh wykonane z siatki – przepuszczają one powietrze i światło oraz mają niewielką wagę przez co świetnie nadają się do reklam o bardzo dużych rozmiarach.

Wszystkie nasze banery są zgrzane na brzegach i zaoczkowane – gotowe do powieszenia w wybranym miejscu samodzielnie lub przez nas (oferujemy również usługę montażu).

Umożliwiamy wydruk z gotowego projektu, ale jeżeli go nie posiadasz, nie martw się – wykonamy unikalny projekt specjalnie dla Ciebie!

Cennik - Druk banerów

Wszystkie podane ceny to ceny netto. Ceny dotyczą druku banera z gotowego projektu. Cennik nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu handlowego. Banery oczkowane są standardowo co 50 cm.

Zamów baner