Wizytówki

Estetyczne wizualnie i dobrze wykonane wizytówki to podstawa w budowaniu wizerunku firmy. Jest to najbardziej popularna forma reklamy bezpośredniej, dzięki której nawiążesz pierwszy kontakt z potencjalnym klientem. Ciekawy wzór z pewnością zainteresuje odbiorcę i wyróżni Cię spośród konkurencji. Wizytówka to szczególnie przydatne narzędzie reklamowe na konferencjach, eventach, warsztatach, szkoleniach i w innych miejscach, gdzie masz możliwość nawiązywania nowych kontaktów biznesowych. Warto więc zadbać, aby twoje wizytówki były jak najwyższej jakości. Zamawiając je u nas otrzymasz najlepszy produkt w korzystnej cenie. Do zaoferowania mamy wiele opcji druku, różne podłoża i uszlachetnienia, takie jak lakier wybiórczy UV, hot-stamping i tłoczenie.

W naszej drukarni oferujemy dwa formaty wizytówek (90x50 mm lub 85x55 mm) oraz wiele różnych możliwości druku.

Wizytówki Standard to najpopularniejsza, a zarazem najtańsza opcja, którą charakteryzuje także szybki czas realizacji. Są to wizytówki niefoliowane, drukowane na grubym papierze kredowym o gramaturze 350g.

Wizytówki Premium to bardziej eleganckie wizytówki pokryte folią matową lub błyszczącą.

Wizytówki Soft Touch to najdroższe, ale też najbardziej efektowne wizytówki - są drukowane na grubym papierze kredowym i pokryte folią soft touch - przypominającą aksamit i miłą w dotyku.

Dodatkowo przy wizytówkach Premium i Soft Touch oferujemy wiele możliwości uszlachetnienia - np. lakier UV, tłoczenie, hot-stamping. Te dodatkowe opcje są wyceniane indywidualnie. Często wybieraną przez klientów opcją są wizytówki Soft Touch z elementami pokrytymi lakierem UV - miękka i matowa folia tworzy atrakcyjny kontrast z błyszczącym lakierem. Takie wizytówki prezentują się bardzo elegancko i z pewnością przykują oko potencjalnego Klienta.

Wizytówki drukujemy w oparciu o przesłany projekt lub projektujemy nowy, unikalny wzór wizytówki na zamówienie.