Oklejanie aut

Oklejanie aut Bydgoszcz

Oklejanie samochodów (inaczej car wrapping) to popularna forma reklamy w każdej branży. Niezależnie od tego czy na aucie chcesz umieścić logo, dane kontaktowe i inne informacje czy też duże grafiki i zdjęcia, reklama na samochodzie z pewnością wyróżni Twoją firmę. Najmocniejszą zaletą tego typu reklamy jest to, że “pracuje” ona cały czas – będzie widoczna wszędzie tam, gdzie pojedziesz i zobaczy ją cała rzesza potencjalnych klientów.

W naszej ofercie znajdziesz oklejanie samochodów praktycznie każdym rodzajem folii – folią pełną wycinaną ploterem, folią z nadrukiem, folią One Way Vision albo kombinacją różnych folii.

Działamy kompleksowo – od projektu graficznego przez nadruk i wycięcie folii po wyklejenie. Jesteśmy w stanie wykleić każde auto małe i duże, osobowe i dostawcze – żadne zadanie nam nie straszne!

Wycena

Cena oklejenia auta zależy od wielu czynników – modelu samochodu, wielkości oklejanej powierzchni, rodzaju użytej folii itd. – dlatego każde zlecenie wyceniamy indywidualnie. Wypełnij formularz kontaktowy poniżej, a skontaktujemy się z Tobą w sprawie szczegółów.