Druk na folii

Druk na folii Bydgoszcz

Druk na folii to bardzo wszechstronna forma reklamy, która jest przydatna w praktycznie każdej branży. Folia z nadrukiem, folia pełna wycinana ploterem, folia szroniona (znana także jako mrożona lub mleczna), małe i duże naklejki, folia One Way Vision – to wszystko znajdziesz u nas!

W naszej ofercie znajdziesz:

Druk na folii pełnej – na folii samoprzylepnej wydrukujemy co tylko zechcesz – z Twojego projektu lub wykonanego przez nas. Folią z nadrukiem możemy też okleić tablicę, szyld lub samochód.

Folia pełna wycinana ploterem – to często wybierana przez klientów i korzystna cenowo metoda reklamy. Literami i kształtami wyciętymi z folii można okleić samochód, tablicę, szyld itp.

Folia szroniona – inaczej znana pod nazwą folia mleczna lub folia mrożona. Jest to folia popularna przy wyklejaniu szklanych witryn i drzwi. Dzięki temu, że uniemożliwia zobaczenie, co znajduje się po drugiej stronie szyby jest często używana w miejscach, gdzie ważna jest prywatność – w salonach kosmetycznych, salonach fryzjerskich, pomieszczeniach służbowych, toaletach itp. Można nią wykleić całą dostępną powierzchnię szyby lub wyciąć ploterem dekoracyjne wzory, logo firmy albo teksty i informacje takie jak np. godziny otwarcia.

Folia One Way Vision – folia perforowana o dobrej przepuszczalności światła. To samoprzylepny materiał, który idealnie nadaje się do reklamy zewnętrznej na szybach samochodowych i dużych witrynach. Folia OWV umożliwia osiągnięcie efektu zbliżonego do lustra weneckiego – z zewnątrz widoczna jest tylko reklama (nie widać co jest po drugiej stronie szyby), a od wewnątrz zachowana jest dobra widoczność.

Cennik - Druk na folii

Wszystkie podane ceny to ceny netto. Ceny dotyczą druku na folii z gotowego projektu. Cennik nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu handlowego.

Druk na folii

Rodzaj foliiCena za 1 m2
Folia ploterowa65 zł
Folia ploterowa premium (wybrane kolory)80 zł
Folia zwykła mat / połysk85 zł
Folia zwykła mat / połysk z laminatem120 zł
Folia OWV95 zł
Folia szroniona75 zł

Zamów folię z nadrukiem