Druk na folii

Druk na folii to bardzo wszechstronna forma reklamy, która jest przydatna w praktycznie każdej branży. Folia z nadrukiem, folia pełna wycinana ploterem, folia szroniona (znana także jako mrożona lub mleczna), małe i duże naklejki, folia One Way Vision - to wszystko znajdziesz u nas!

W naszej ofercie znajdziesz:

Druk na folii pełnej - na folii samoprzylepnej wydrukujemy co tylko zechcesz - z Twojego projektu lub wykonanego przez nas. Folią z nadrukiem możemy też okleić tablicę, szyld lub samochód.

Folia pełna wycinana ploterem - to często wybierana przez klientów i korzystna cenowo metoda reklamy. Literami i kształtami wyciętymi z folii można okleić samochód, tablicę, szyld itp.

Folia szroniona - inaczej znana pod nazwą folia mleczna lub folia mrożona. Jest to folia popularna przy wyklejaniu szklanych witryn i drzwi. Dzięki temu, że uniemożliwia zobaczenie, co znajduje się po drugiej stronie szyby jest często używana w miejscach, gdzie ważna jest prywatność - w salonach kosmetycznych, salonach fryzjerskich, pomieszczeniach służbowych, toaletach itp. Można nią wykleić całą dostępną powierzchnię szyby lub wyciąć ploterem dekoracyjne wzory, logo firmy albo teksty i informacje takie jak np. godziny otwarcia.

Folia One Way Vision - folia perforowana o dobrej przepuszczalności światła. To samoprzylepny materiał, który idealnie nadaje się do reklamy zewnętrznej na szybach samochodowych i dużych witrynach. Folia OWV umożliwia osiągnięcie efektu zbliżonego do lustra weneckiego - z zewnątrz widoczna jest tylko reklama (nie widać co jest po drugiej stronie szyby), a od wewnątrz zachowana jest dobra widoczność.

Naklejki - małe i duże naklejki to popularna forma reklamy o szerokim zakresie zastosowań. Naklejki mogą być użyte w kampaniach reklamowych, wręczane klientom w ramach drobnego prezentu, stosowane jako formy personalizacji gadżetów i wiele innych.

Oklejanie samochodów - okleimy każdy samochód osobowy lub dostawczy - folią pełną, folią z nadrukiem albo same szyby folią OWV. Kompleksowo - od projektu graficznego przez nadruk i wycięcie folii po wyklejenie.