Rollupy

Rollupy Bydgoszcz

Rollup to jedna z najbardziej wszechstronnych form reklamy wielkoformatowej. Jest lekki i łatwy do przenoszenia z miejsca na miejsce, a jednocześnie ma dużą powierzchnię, na której zmieści się wiele informacji i grafik. Rollupy to reklama idealna na konferencje, targi, warsztaty, kursy i inne tego typu wydarzenia. Największą ich zaletą jest to, że nie sprawiają problemów podczas transportu. Po złożeniu rollup nie zajmuje wiele miejsca i schowany jest w ochronnej aluminiowej kasetce, dzięki czemu możesz go zabrać ze sobą nawet na drugi koniec świata.

Nasze rollupy drukujemy na materiale blockout przez co są one wytrzymałe na działanie czynników zewnętrznych oraz mają małą przepuszczalność światła. Najczęściej drukujemy je w standardowym wymiarze 85x200cm, ale możemy też przygotować wersję szerszą – 100x200cm. Rollup jest automatycznie zwijany i znajduje się w aluminiowej ochronnej kasecie. 

GRATIS do każdego rollupa dołączamy torbę z uchwytami, dzięki której całość można wygodnie przenosić.

rollupy_standard_premium

Cennik - Druk rollupów

Wszystkie podane ceny to ceny netto. Ceny dotyczą druku rollupów z gotowego projektu. Cennik nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu handlowego.

Rollup w kasecie wzmocnionej

Format / Rodzaj kasetyStandardPremium
85x200cm205 zł360 zł
100x200cm235 zł395 zł
120x200cm320 zł485 zł

Inne rodzaje i wymiary rollupów do indywidualnej wyceny.

Zamów rollup