Ulotki Bydgoszcz

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (4 głosów, średnia: 5,00 z 5)
Loading...

Ulotki to od lat niezmiennie popularna forma reklamy. Są jednym z najlepszych sposobów na bezpośrednie dotarcie do klienta ze względu na szybką realizację i atrakcyjną cenę. Dzięki przyciągającemu oko i oryginalnemu projektowi możesz w ciekawy sposób zaprezentować produkty lub usługi Twojej firmy. W naszej ofercie znajdziesz ulotki jedno- i dwustronne, najczęściej drukowane na papierze kredowym 135g (o wykończeniu błyszczącym lub matowym), ale oferujemy także grubsze ulotki o gramaturze 170g i 250g. Do wyboru formaty: A7, A6, A5, A4 i DL. Drukujemy zarówno małe nakłady (druk cyfrowy), jak i duże ilości (druk offsetowy).

Umożliwiamy wydruk z gotowego projektu, ale jeżeli go nie posiadasz, nie martw się - wykonamy unikalny projekt ulotki specjalnie dla Ciebie!

Oferujemy także usługę Ulotki 3w1, która obejmuje projekt, druk oraz kolportaż. Zaprojektujemy dla Ciebie ulotkę, wydrukujemy ją w odpowiednim nakładzie i zrealizujemy kolportaż na wybranym terenie (w rejonie Bydgoszczy i okolic). Skontaktuj się z nami i poznaj szczegóły: info@drukarniabydgoszcz.pl

Ulotki Bydgoszcz

Bydgoszcz to największe miasto województwa kujawsko-pomorskiego. Stanowi duży ośrodek gospodarczy, kulturalny, akademicki, medyczny, wojskowy i sportowy. Bydgoszcz jest wielobranżowym ośrodkiem przemysłowym i usługowym, w którym obecnych jest wiele koncernów krajowych i zagranicznych. To właśnie z tego powodu nasza agencja reklamowa znajduje się właśnie w Bydgoszczy. To właśnie dla bydgoskich firm wydrukowaliśmy w ostatnich latach miliony ulotek w różnych formatach. Nie wolno zapominać, że Bydgoszcz liczy 358 922 mieszkańców.

drukarnia bydgoszcz

Bydgoszcz jest ósmym miastem pod względem liczby mieszkańców w kraju i największym w regionie ośrodkiem gospodarczym. W mieście znajdują się uczelnie publiczne: Uniwersytet Kazimierza Wielkiego, Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy im. J.J. Śniadeckich, Collegium Medicum Uniwersytetu Mikołaja Kopernika, Akademia Muzyczna.

Bydgoszcz wyróżnia się jako ośrodek wojskowy, medyczny, kulturalny oraz sportowy. Jednym z większych miejscowych przedsiębiorstw są Pojazdy Szynowe Pesa Bydgoszcz S.A., produkujące tabor kolejowy i tramwajowy. W Bydgoszczy działa kilka znaczących na świecie przedsiębiorstw elektronicznych oraz IT, między innymi: Atos, Jabil Global Services, Teleplan, Tyco Electronics czy Alcatel-Lucent. Od 2004 roku na terenie miasta działa Bydgoski Park Przemysłowo-Technologiczny, który dzięki specjalnym ulgom oraz łatwym dostępem do infrastruktury gospodarczej stał się bardzo atrakcyjnym terenem pod nowe inwestycje, a co za tym idzie, nowe miejsca pracy.

W Bydgoszczy działa jedna z większych, międzynarodowych firm informatycznych firma Atos, która w ostatnich miesiącach zwiększyła zatrudnienie nowych osób. Bydgoski oddział firmy zajmuje się obsługą klientów z całego świata w zakresie usług transakcyjnych oraz konsultingowych, integracji systemów i usług zarządzanych.

W mieście działa także europejski oddział firmy Jabil – amerykańskiego dostawcy usług EMS, który serwisuje tutaj podzespoły płyt głównych, kart graficznych, jak i laptopów oraz monitorów. Firma obsługuje potentatów branży komputerowej jak Hewlett-Packard, Dell, Lenovo.

To właśnie z tych powodów warto reklamować swoje produkty i usługi w Bydgoszczy. Jeżeli nadal szukasz partnera, który pomoże Tobie dotrzeć do bydgoszczan to doskonale trafiłaś / trafiłeś.