Notesy

Notesy to gadżety reklamowe o niesłabnącej popularności. Są praktyczne i przydatne zarówno w biurze jak i w domu - w końcu każdy z nas lubi mieć pod ręką coś do sporządzania notatek i zapisków. Każdy klient z chęcią przyjmie taki nie tylko estetyczny, ale też niezwykle użyteczny upominek. Notesy klejone świetnie sprawdzą się także jako bloczki z formularzami.

Oferujemy dwa rodzaje notesów:

Notesy klejone

notesy z okładką lub bez okładki, strony drukowane na papierze offsetowym, okładka na papierze kredowym 170g. Dostępne formaty A4, A5, A6, A7, DL lub kostka 95x95 mm. Klejone po krótkim lub długim boku. Do wyboru notesy z 25, 50 lub 100 kartkami.

Notesy spiralowane

notesy ze spiralą w kolorze białym, srebrnym lub czarnym, łączone po boku krótkim lub długim. Okładka jednostronna lub dwustronna, błyszcząca lub matowa. Do wyboru formaty A4, A5, A6 i A7. 50 kartek drukowanych na papierze offsetowym, okładka z kartonu 300g lub papieru kreda mat 350g.

Notesy Bydgoszcz

Bydgoszcz to największe miasto województwa kujawsko-pomorskiego. Stanowi duży ośrodek gospodarczy, kulturalny, akademicki, medyczny, wojskowy i sportowy. Bydgoszcz jest wielobranżowym ośrodkiem przemysłowym i usługowym, w którym obecnych jest wiele koncernów krajowych i zagranicznych. To właśnie z tego powodu nasza agencja reklamowa znajduje się właśnie w Bydgoszczy. To właśnie dla bydgoskich firm wydrukowaliśmy w ostatnich latach setki tysięcy notesów w różnych formatach. Nie wolno zapominać, że Bydgoszcz liczy 358 922 mieszkańców.

drukarnia bydgoszcz

Bydgoszcz jest ósmym miastem pod względem liczby mieszkańców w kraju i największym w regionie ośrodkiem gospodarczym. W mieście znajdują się uczelnie publiczne: Uniwersytet Kazimierza Wielkiego, Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy im. J.J. Śniadeckich, Collegium Medicum Uniwersytetu Mikołaja Kopernika, Akademia Muzyczna.

Bydgoszcz wyróżnia się jako ośrodek wojskowy, medyczny, kulturalny oraz sportowy. Jednym z większych miejscowych przedsiębiorstw są Pojazdy Szynowe Pesa Bydgoszcz S.A., produkujące tabor kolejowy i tramwajowy. W Bydgoszczy działa kilka znaczących na świecie przedsiębiorstw elektronicznych oraz IT, między innymi: Atos, Jabil Global Services, Teleplan, Tyco Electronics czy Alcatel-Lucent. Od 2004 roku na terenie miasta działa Bydgoski Park Przemysłowo-Technologiczny, który dzięki specjalnym ulgom oraz łatwym dostępem do infrastruktury gospodarczej stał się bardzo atrakcyjnym terenem pod nowe inwestycje, a co za tym idzie, nowe miejsca pracy.

W Bydgoszczy działa jedna z większych, międzynarodowych firm informatycznych firma Atos, która w ostatnich miesiącach zwiększyła zatrudnienie nowych osób. Bydgoski oddział firmy zajmuje się obsługą klientów z całego świata w zakresie usług transakcyjnych oraz konsultingowych, integracji systemów i usług zarządzanych.

W mieście działa także europejski oddział firmy Jabil – amerykańskiego dostawcy usług EMS, który serwisuje tutaj podzespoły płyt głównych, kart graficznych, jak i laptopów oraz monitorów. Firma obsługuje potentatów branży komputerowej jak Hewlett-Packard, Dell, Lenovo.

To właśnie z tych powodów warto reklamować swoje produkty i usługi w Bydgoszczy. Jeżeli nadal szukasz partnera, który pomoże Tobie dotrzeć do bydgoszczan to doskonale trafiłaś / trafiłeś.