Ulotki składane

Ulotki są jednym z najlepszych nośników reklamy ze względu na szybką realizację i atrakcyjną cenę. Jeśli na ulotce zamierzasz zawrzeć wiele informacji i zdjęć czy grafik to warto zainwestować w ulotki składane. W ciekawy sposób zaprezentują produkty lub usługi Twojej firmy. W naszej ofercie znajdziesz ulotki składane na dwie lub na trzy części. Najczęściej drukujemy je na papierze kredowym 135g (o wykończeniu błyszczącym lub matowym), ale oferujemy także grubsze ulotki o gramaturze 170g i 250g, które dzięki swojej sztywności i estetycznemu wykonaniu świetnie sprawdzą się jako mini-katalog czy broszura informacyjna. Do wyboru m.in. formaty: 2xDL, 3xDL (łamane w C lub Z), A4 składane do A5, A3 składane do A4, 2 x kwadrat 20x20cm, 3 x kwadrat 20x20cm (łamane w C). Drukujemy zarówno małe nakłady (druk cyfrowy), jak i duże ilości (druk offsetowy).

Umożliwiamy wydruk z gotowego projektu, ale jeżeli go nie posiadasz, nie martw się - wykonamy unikalny projekt ulotki specjalnie dla Ciebie!

Oferujemy także usługę Ulotki 3w1, która obejmuje projekt, druk oraz kolportaż. Zaprojektujemy dla Ciebie ulotkę, wydrukujemy ją w odpowiednim nakładzie i zrealizujemy kolportaż na wybranym terenie (w rejonie Bydgoszczy i okolic). Skontaktuj się z nami i poznaj szczegóły: info@drukarniabydgoszcz.pl