Wizytówki z zaokrąglonymi rogami

Wizytówki to podstawa w budowaniu wizerunku firmy i najbardziej popularna forma reklamy bezpośredniej, dzięki której nawiążesz pierwszy kontakt z potencjalnym klientem. Są szczególnie przydatne na konferencjach, eventach, warsztatach, szkoleniach i w innych miejscach, gdzie masz możliwość nawiązywania nowych kontaktów, więc warto zadbać, aby twoje wizytówki były jak najwyższej jakości. Zamawiając je u nas otrzymasz najlepszy produkt w korzystnej cenie. Do zaoferowania mamy wiele opcji druku, różne podłoża i uszlachetnienia, takie jak lakier wybiórczy UV, hot-stamping i tłoczenie.

Wizytówki z zaokrąglonymi rogami cieszą się dużą popularnością z uwagi na estetyczne wykończenie narożników oraz trwałość. Ten rodzaj wizytówek długo prezentuje się estetycznie, ponieważ rogi nie ulegają rozwarstwieniu, tak jak to może nastąpić w wypadku wizytówek klasycznych z ostrymi narożnikami. Wizytówka zaokrąglona o rozmiarze karty kredytowej będzie idealnie pasować do każdego portfela. Wizytówki tego typu doskonale służą też jako karnety i karty stałego klienta.

W naszej drukarni oferujemy wizytówki z zaokrąglonymi rogami w formacie 85x54 mm (jest to format karty kredytowej, zgodny z europejskimi standardami) oraz wiele różnych możliwości druku.

Wizytówki Standard to najpopularniejsza, a zarazem najtańsza opcja, którą charakteryzuje także szybki czas realizacji. Są to wizytówki niefoliowane, drukowane na grubym papierze kredowym o gramaturze 350g.

Wizytówki Premium to bardziej eleganckie wizytówki pokryte folią matową lub błyszczącą.

Wizytówki Soft Touch to najdroższe, ale też najbardziej efektowne wizytówki - są drukowane na grubym papierze kredowym i pokryte folią soft touch - przypominającą aksamit i miłą w dotyku.

Dodatkowo przy wizytówkach Premium i Soft Touch oferujemy wiele możliwości uszlachetnienia - np. lakier UV, tłoczenie, hot-stamping. Te dodatkowe opcje są wyceniane indywidualnie. Często wybieraną przez klientów opcją są wizytówki Soft Touch z elementami pokrytymi lakierem UV - miękka i matowa folia tworzy atrakcyjny kontrast z błyszczącym lakierem. Takie wizytówki prezentują się bardzo elegancko i z pewnością przykują oko potencjalnego Klienta.